Kontakt:

VÁHOSERVIS, s.r.o.
Akreditované kalibrační středisko

Charbulova 105
618 00, Brno
Tel.: 548 530 454
info@vahoservis.cz

Vybíráme z katalogu:Do našich referencí jsme přidali zajímavou zakázku, vytvoření a instalace automatického a dávkovacího systému pro dávkování vápna a pH pro Úpravnu vody Štítary.

Automatický vážní a dávkovací systém pro úpravu vody

Podívejte se na další realizace v našich referencích. Mostové váhy, modernizace betonárek, dálkové přenosy vážených dat


Servis, výroba a prodej vah

Firma PRECIA MOLEN CZ s.r.o. (dříve VÁHOSERVIS, s.r.o.). poskytuje komplexní servis vah a vážících zařízení. Pro smluvní zákazníky zajišťujeme pravidelné kontroly vah a vážících zařízení a jejich následné úřední ověření. Servis vah provádíme v sídle firmy (dílenská oprava), v drtivé většině však u zákazníka.

Součástí každého seřízení a kontroly váhy je písemný kalibrační protokol pracovního měřidla, kde zákazník vidí veškeré naměřené hodnoty a odchylky. Tyto výsledky vidí i v grafické podobě, kde je na první pohled zřejmé, zda naměřené hodnoty leží v daném tolerančním pásmu dané třídy přesnosti.

Naše společnost nabízí prodej vah podle oborů působnosti našich zákazníků. V naší nabídce naleznete váhy lékárenské pro vážení hmotnosti pacientů (osobní váhy), váhy analytické a laboratorní pro speciální použití ve výzkumných zařízeních. Pro přesná měření drahých kovů zajistíme zlatnické váhy. Velkou skupinu vah, které mají rúznorodé použití jsou váhy průmyslové, které můžeme rozdělit do několika skupin jako váhy počítací, obchodní, paletové váhy, pásové váhy, jateční vysuté váhy.
Specifickou oblastí jsou váhy pro vážení vysokých hmotností v průmyslových a dopravních areálech jako jeřábové váhy, silniční mostové váhy, dávkovací váhy a váhové terminály.
 
     dávkovací váha s jednoduchým programem navažování - Upravna vody    Přísady betonových směsí

Naše společnost díky dloholetým zkušenostem nabízí vždy optimální řešení vychzející z potřeb provozu a specifikací zákazníka. Speciální váhy stavíme na zakázku po předchozím návrhu řešení technologického zařazení váhy do výrobního či obchodního procesu. Neváhejte nás kontaktovat, naši technici Vás naštíví a zajistí vše potřebné. Naše akreditovaná kalibrační laboratoř je následně zárukou, že klienti mají zajištění kompletní služby.

Akční slevy vahKalibrační laboratoř, Kalibrace vah, Cejchování vahKontakty
 

V případě, že máte zájem o služby naší kalibrační laboratoře, potřebujtete provést základní servis vah, koupit novou váhu nebo máte specifické požadavky na vážní systém, zavolejte nám nebo využijte náš poptávkový formulář. Budeme vás kontaktovat co nejdříve.
 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR