Pásové váhy

Pásové váhy slouží k plynulému vážení sypkých materiálu jako je písek, štěrk, kamení ap. Využití mají v cementárkách, průmyslu, nebo v zemědělství. Umožňují připojení k řídícímu systému PC a vybrané typy pásových vah lze úředně ověřit.

Instalovat pásovou váhu je možné v novém provozu, kdy se zařizení navrhne společně s ostaními technologickými prvky linek nebo lze pásovou váhu vestavět dodatečně do dopravníku, který je již v provozu. V tomto případě musíme počítat s tím, že přesnost vážení může být závislá na technickém stavu ostaních součástí dopravníku.
 
Pásová váha

Technologie pásových váh umožňuje vyhodnocovat kromě vlastního výstupu z vážící stolice také další parametry jako je například naplnění zásobníku, jeho vyprázdnění a podobně. Následně se může automaticky spustit proces například otevření zásobníku nebo zrychlení posuvu pásu atp. Technologické řešení je vždy na základě požadavků vlastního pracovního procesu. Pásové vážní systémy se dodávají na základě důkladné analýzy a následného projektového řešení.

Pokud potřebujete vyřešit systém vážení v provozu plynulého toku sypkého materiálu, neváhejte nás kontaktovat. Navrhneme optimální řešení, vypracujeme projektovou dokumentaci a následně realizujeme celý projekt.

 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR