Zlatnické váhy

Zlatnické váhy se používají pro výkup a prodej drahých kovů. Jsou to váhy přesné s doporučenou rozlišovací schopností 0,01g, úředně ověřitelné.
Pro osobní převažování slouží kapesní váhy , které nelze úředně ověřit.

Zlatnické váhy ověřitelné jsou vyrobené z velice kvalitních součástek, aby u nich byla zaučena stabilita a přesnost vážení. Certifikace, která je jim udělená, je platná pro všechny země EU. Váhy je potřeba ověřovat každé dva roky v naší akreditované certifikační laboratoři.
 
Zlatnická váha cejchovatelná                    Zlatnická váha cejchovatelná

Vedle ověřitelných zlatnických vah lze použít pro osobní převažování mezioperační technologické zlatnické váhy, které také slouží pro převažování zboží malých rozměrů. Jsou to váhy kapesní s malým rozměrem, případně stolní laboratorní váhy.
Zlatnická váha necejchovatelná           Zlatnická váha necejchovatelná

U obou kategorií zlatnických vah existuje možnost vybavení komunikačním rozhraním RS232 pro následné připojení PC nebo tiskárny. Ověřitelné zlatnické váhy mají toto připojení již v základu.

Neváhejte nás kontaktovat v případě, že uvažujete o pořízení zlatnické váhy. Naši technici vám poradí a doporučí nejvhodnější typ podle vašich potřeb a zajistíme vám samozřejmě i následný servis vah a kalibraci v naší akreditované kalibrační laboratoři.

 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR