Laboratorní a analytické váhy

Váhy analytické

jsou nejpřesnější váhy s danou třídou přesnosti 1.třída, s přesností 0,00001 g používané především v laboratořích, zkušebnách ap.

Analytické váhy jsou určené pro nejnáročnější použití, kdy jsou schopné měřit s přesností od 0,1 mg. Mohou být použité nejen v laboratočřích, ale i v průmyslových a skladových provozech, kde je třeba takovýchto přesných měření. Obsahují funkce jako je počítání kusů, plnění, vážení zvířat, určení hustoty, statistiky, receptury atd. Samozřejmostí je možnost propojení na PC nebo pomocí speciálního modulu umožňují komunikaci s tiskárnou a tisk etiket. Záruka pro analytické váhy je až 5let.
 
analytická váha           analytická váha

Váhy laboratorní

jsou přesné váhy v 2 a 3 třídy s přesnosti až 0,001g. Používají se v laboratořích a lékárnách.

Laboratorní váhy se opět hodí k počítání kusů a pro přesné vážení. Používají se nejen v laboratořích, ale i v průmyslových a skladových provozech, kde je třeba takovýchto přesných měření. Jsou odolné vůči rušivým vlivům a změnám teploty. Záruka pro laboratorní váhy je až 5 let podle typu a výrobce.
Laboratorní váha      Laboratorní váha     Laboratorní váha

Neváhejte nás kontaktovat v případě, že uvažujete o pořízení analytických nebo lékárenských vah. Naši technici vám poradí a doporučí nejvhodnější typ podle vašich potřeb a zajistíme vám samozřejmě i následný servis vah a kalibraci v naší akreditované kalibrační laboratoři
 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR