Nájezdové průmyslové podlahové váhy

Nájezdové váhy jsou určeny pro vážení jak v obchodním styku, tak pro kontrolní vážení. Jejich umístění je přímo na podlahu a tam, kde není možno zabudovat váhu do podlahy, Váha se osazuje jedním nebo dvěma nájezdy ukotvenými do podlahy. Váhy jsou vyrobeny z ocelových profilů s povrchovou úpravou komaxitový lak.

Je možnost použíít do prostředí, kde je silný vliv agresivních látek, tj. prostředí vlhké, mokré, chemické a tam, kde je možný kontakt s potravinami – nutné z hlediska hygieny.
Nájezdové váhy

Váhy mají sníženou vážní plochu a to 45 až 60 mm nad úrovní terénu. Je to proto, aby nájezdová výška byla co nejnižší z hlediska snadného nájezdu. Mohou se používat jako váhy příjmové pro příjem zboží, expediční pro expedici výrobků, kontrolní ve skladech, výrobní při výrobním procesu. Můstek lze dodat v neobchodním provedení a je dodáván včetně indikátoru.

Podlahové váhy nebo také plošinové váhy jsou určeny pro vážení rozměrného zboží, potravin, surovin atd. Váhy jsou dodávány s připojeným indikátorem nebo pouze podlahová váha bez indikátoru, který si zákazník vybere dle jeho funkcí.

Indikátor je s váhou spojen pouze kabelem a zpravidla se umisťuje na zeď. Podlahové váhy jsou v lakovaném a nerezovém provedení nebo v lakovaném provedení se vsazeným zinkovaným roštem. Připojené indikátory jsou standardně vybaveny funkcí nulování, tárování a mnoha dalšími funkcemi dle typu.
 
Nájezdové váhy

Pokud uvažujete o pořízení nájezdové váhy, rádi Vám poradíme, který typ by pro vás byl nejvhodnější. Kontaktujte nás a naši technici podle vašich specifikací doporučí nejvhodnější typ váhy. Zajistíme samozřejmě kompletní servis vah úřední ověření.
 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR