Kontakt:

VÁHOSERVIS, s.r.o.
Akreditované kalibrační středisko

Charbulova 105
618 00, Brno
Tel.: 548 530 454
info@vahoservis.cz

Vybíráme z katalogu:
Dávkovací váha - obslužný terminál


Silniční mostní váha

Naše firma má dlouholeté zkušenosti ve vývoji, výstavbě a dodávce speciálních průmyslových vah. Realizujeme speciální vážní systémy, plastifikátory, silniční mostní váhy a další speciální zařízení.

Průmyslové váhy - více informací

Paletové váhy - stabilní a mobilní

Paletové váhy - stabilní

Stabilní paletové váhy jsou vyrobeny z ocelových či nerezových prvků podle přání zákazníka a požadavků provozu. Lyžiny jsou osazeny snímači síly, jejich signál se převede do vyhodnocovací jednotky k digitálnímu zpracování. Pro stabilní umístění jsou tyto paletové váhy většinou vybavené stavitelnými prvky pro vyrovnání případných nerovností terénu. Vážení je snadné - pomocí vozíku najedeme nad váhu, na níž se potom paleta spustí a je vážena. Protože je paletová váha dostatečně vysoká, není potřeba s vozíkem pro správné zvážení vyjíždět.

Pokud se paletová váha používá k obchodnímu vážení pro prodej zboží, je nutné, aby elektronické komponenty měly certifikaci. Vážní jednotky, které se k váze následně připojují mohou mít různé funkce a parametry, podle požadavků konkrétního provozu.

 
Paletová váha stacionární                     Paletová váha stacionární
 

Paletové vážní vozíky -  mobilní

Konstrukce paletového vozíku je zhotovena z ocelových prvků, či v nerezovém provedení, lyžiny mohou být  rovněž v nerez provedení. Robustní konstrukce zaručuje kvalitní bezproblémové vážení. Váhy mají výběr různých pojezdových kol pro různé povrchy a provozní podmínky.

Snímače síly jsou umístěny v konstrukci vozíku.Tyto váhy jsou vhodné do skladů a pro vážení palet se zbožím - pro kontrolní vážení.
 
 Vážní paletový vozík                                   Paletový vozík vážící

Pokud máte zájem o paletovou váhu nebo paletový vážní vozík, s důvěrou se můžete obrátit na naše odborné techniky, kteří vám poradí dle typu provozu a vašich specifikací nejvhodnější typ zařízení. Naše akreditovaná kalibrační laboratoř vám následně zajistí potřebnou kalibraci. Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis vah.
 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR