Lékárenské váhy

Lékařské váhy jsou nejčastěji používané v nemocnicích , jedná se o kojenecké váhy , osobní váhy pro vážení hmotnosti osob ap.

Kojenecké lékařské váhy mohou mít dvojí použití. V domácnostech můžete využít kojenecké váhy, které nemají certifikaci, jsou levnější a pro kontrolu váhy vašeho miminka bohatě postačí. Dodávají se ve váživosti do 20kg a váží s přesností 20g.
Kojenecká váha CAS

Mnohem náročnější je použití vah v nemocnicích, které vyžadují certifikaci podle zákona o metrologii. Jsou to kojenecké váhy vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a je u nich zaručena stabilita a přesnost při vážení. U těchto vah je vyžadováno ověření, které by se mělo provádět každé dva roky. Naše certifikační kalibrační laboratoř tyto úkony samozřejmě zajistí v rámci našich služeb zákazníkům.

Dalším typem vah, které dodáváme do nemocnic a podobných zařízení jsou profesionální osobní váhy, které umožňutí většinou vážení osob ve stoje (často i s možností použití výškoměru), vedle toho dodáváme i speciální osobní váhy pro vážení osob v sedě na židli a nebo přímo pro vážení osob na posteli - váhy lůžkové.
lékařská osobní váha          lékařská osobní váha

Neváhejte nás kontaktovat v případě, že uvažujete o pořízení lékařské váhy. Naši technici vám poradí a doporučí nejvhodnější typ podle vašich potřeb a zajistíme vám samozřejmě i následný servis vah a ověření v naší akreditované kalibrační laboratoři.

 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR