Můstkové váhy

Váhy průmyslové můstkové mají velké uplatnění ve všech odvětví průmyslu. Jejich široká škála a výběr dle rozměru vážícího můstku, váživosti, materiálu uspokojí nejnáročnější požadavky zákazníka.

Průmyslové můstkové váhy vám můžeme nabídnout v různých provedeních. Jsou to váhy nerezové či lakované bez jednotky s nosností od 1,5 kg po 600kg. Tyto váhy nacházejí uplatnění v různých průmyslových odvětvích. Mohou být určeny k vážení přímo v obchodním styku nebo pro vážení kontrolní. V nerezovém provedení jsou vhodné do všech provozů, kde je silný vliv různých agresívních látek, případně kde to vyžaduje hygiena. Umístění vah je možné podle typu na pult nebo na podlahu.

Dálším typem vah v naší nabídce jsou můstkové váhy s jednotkou - ověřené. Nabízíme je v lakované konstrukci s nerezovou vážní deskou. Hodí se do skladů, kuchyní i expedicí. Předností je jednoduchost, moderní design a vysoká spolehlivost.
  Můstková váha       Můstková váha     Můstková váha

Vedle elektronických můstkových vah můžeme našim zákazníkům nabídnout také klasické mechanické váhy s lakovanou konstrukcí.

Neváhejte nás kontaktovat v případě, že uvažujete o pořízení můstkové váhy. Naši technici vám poradí a doporučí nejvhodnější typ podle vašich potřeb.
 

Telefon: 548 530 454         

 Nezávazná poptávka

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR