Kontakt:

VÁHOSERVIS, s.r.o.
Akreditované kalibrační středisko

Charbulova 105
618 00, Brno
Tel.: 548 530 454
info@vahoservis.cz

Vybíráme z katalogu:


               Kalibrační laboratoř


Osvědčení o akreditaci cz

Společnost VÁHOSERVIS, s.r.o. zajišťuje pro všechny dodávané váhy kalibrace vah ve své Akreditované kalibrační laboratoři a to již od roku 2001. Specalizovaný tým techniků vám zajistí kalibraci vah nejen na vlastní provozovně, ale samozřejmostí je také kalibrace v provozovně zákazníka, kde je váha umístěná. Nově bylo Českým institutem pro akreditaci,o.p.s. vydáno osvědčení o akreditaci společnosti Váhoservis až do roku 2019.

Rozhodnutí o akreditaci (dokument ke stažení ve formátu PDF)

PRECIA MOLEN CZ s.r.o. (bývalý VÁHOSERVIS) - prodej, servis a výroba vah, kalibrační laboratoř

Osvědčení o akreditaci czFirma PRECIA MOLEN CZ s.r.o. (dříve VÁHOSERVIS, s.r.o.) je akreditovanou kalibrační laboratoří od roku 2001. Byla akreditovaná ČIA Praha dle normy 45001 pod číslem 2299. Váhoservis poskytuje komplexní servis vah a vážících zařízeníprodej vah, cejchování vah a jejich kalibraci.

Je prodejcem kvalitních vah a vážících systémů do průmyslových odvětví, výroben betonových směsí, skladů, nemocnic, laboratoří , sléváren, úpraven vod, a podobně.
 
 Nezávazná poptávka

Oblast činnosti firmy:

               - dávkovací elektronické váhy
               - plastifikátory
               - robustní elektronické váhy u vsádkových pecí ve slévárně

 

Automaticky za Vás hlídáme termíny pravidelných kalibrací i úředního ověřování vah dle aktuální legislativy u všech našich zákazníků.


Dodávané váhy a vážící zařízení:Historie společnosti VÁHOSERVIS, s.r.o

Průběžně Vám také přinášíme speciální nabídku na dodávku vah a vážících zařízení za mimořádně výhodných cenových podmínek.

Reference z instalací vah

Společnost VÁHOSERVIS. s.r.o. díky svým dlouholetým zkušenostem má za sebou dlouhou řadu realizací vážních systémů. Ať už to jsou řešení pro úpravny vod, výrobny krmných směsí či různé typy mostních vah, vždy je prioritou dodávka funkčního systému přesně podle požadavků klienta. Mezi nejzajímavější řešení z poslední doby patří instalace vážního systému pro přenos dat do vzdáleného PC v New Jersey v USA.

Akční slevy vahKalibrační laboratoř, Kalibrace vah, Cejchování vahKontakty, Odkazy

VÁHOSERVIS, s.r.o. - Akreditovaná kalibrační laboratoř

Made by LUVR